Agregaty do pianowania

(3)
  • 1 710,00 zł 1 390,24 zł
   W magazynie
   • 1 384,00 zł 1 125,20 zł
    W magazynie
    • 1 217,00 zł 989,43 zł
     W magazynie

    Myjka ciśnieniowa

    Urządzenia do wytwarzania aktywnej piany czyszczącej tzw. pianownice są niezwykle popularne. Piana, którą wytwarzają gwarantuje doskonałe efekty czyszczące. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór urządzeń do mycia powierzchni wodą i pianą pod ciśnieniem.  

     

    Do czego służy agregat do pianowania?

    Pianownica AGREKOM doskonale sprawdza się podczas natrysku aktywnej piany myjącej. Gęsta piana o silnym działaniu myjącym pozwala w łatwy sposób pozbyć się niechcianych zabrudzeń. Dzięki szybkości działania urządzenia do natrysku piany aktywnej mogą być stosowane do czyszczenia:

    • Samochodów (w tym karoserii, zderzaków, błotników, a także szyb)
    • Maszyn rolniczych np. traktorów, opryskiwaczy, kombajnów
    • Obejść gospodarskich
    • Obór i stajni
    • Podjazdów i powierzchni poziomych

    Możliwość natrysku piany aktywnej zarówno z pistoletu, jak i z lancy sprawia, że pianownice AGREKOM doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.

     

    Pianownica – jak stosować?

    Aby urządzenie działało poprawnie, niezbędne będzie postępowanie zgodnie z instrukcją obsługi.
    Do wnętrza zbiornika należy wlać odpowiednią ilość środka spieniającego i wodę. Napełniony, szczelnie zamknięty zbiornik podłącz pod kompresor. Ustaw odpowiednie ciśnienie na reduktorze zbiornika. Następnie przystąp do natrysku piany czyszczącej. Pamiętaj, że powierzchnia na którą nakładamy pianę musi być sucha.

    Dzięki specjalnemu modułowi pianującemu urządzenie wytwarza gęstą pianę, która długo utrzymuje się na czyszczonej powierzchni. Środki pianujące mają określony czas działania. Kiedy czas ten upłynie, należy taki środek spłukać. W tym celu wystarczy do pustego zbiornika pianownicy nalać wody i uruchomić urządzenie. W przypadku dużych zabrudzeń można dodatkowo przetrzeć czyszczoną powierzchnię gąbką.

    Proces mycia przy użyciu aktywnej piany jest szybki i niezwykle skuteczny.

     

    Bezdotykowe mycie samochodu

    Zalety bezdotykowego mycia samochodów są niezaprzeczalne. Główną z nich jest brak możliwości uszkodzenia lakieru. Dobrze dobrany środek szybko usuwa wszelkie zabrudzenia z powierzchni karoserii, a także nie matuje powierzchni i nie odbarwia jej. Zawarte w pianie aktywnej woski pielęgnacyjne zabezpieczają dodatkowo lakier i chronią przed korozją.