Do agregatu do bielenia

(6)
  • 18,45 zł 15,00 zł
   W magazynie
   • 12,00 zł 9,76 zł
    W magazynie
    • 12,30 zł 10,00 zł
     W magazynie
     • 110,70 zł 90,00 zł
      W magazynie
      • 49,20 zł 40,00 zł
       W magazynie
       • 184,50 zł 150,00 zł
        gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
        1 recenzja
        W magazynie

       Części do bielarek do wapna

       W naszej ofercie znajdziecie części zamienne do agregatów do bielenia wapnem. Najwyższa jakość wykonania zapewnia komfort użytkowania i wytrzymałość. Bielarkę wyposażyć możesz w lancę, dysze do lancy, lejek, a także pistolet do malowania i pianowania. 

        

       Lanca do bielarki do wapna

       Każda bielarka do bielenia wapnem wyposażona jest w lancę. Takie połączenie daje możliwość zarówno malowania mlekiem wapiennym, jak i stosowania oprysków. Długa lanca pozwala na łatwe bielenie sufitów, a także wysokich ścian czy stryszków w obejściach gospodarskich. Lanca może być używana również do podlewania, zraszania, malowania mlekiem wapiennym, a także gruntowania.

        

       Dysze do bielenia wapnem i oprysków - jak wybrać

       Dysze przeznaczone do lancy, w którą jest wyposażony agregat do bielenia, wykonane są z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej (do wyboru). W naszej ofercie znajdują się gotowe zestawy dysz do lancy. Wyróżniamy dwa typy dysz: płaskostrumieniowa i wirowa. Pierwszy typ dyszy, przeznaczony jest do natrysku mleka wapiennego i gruntowania. Pozwala ona na natrysk mleka wapiennego szerokim (aż 60 cm) strumieniem. Dzięki temu w szybki sposób można obielić dużą powierzchnię. Dysza płaska może być wykonana ze stali nierdzewnej lub z mocnego tworzywa sztucznego. Dysza ze stali jest odporna na wycieranie i pozwala na wieloletnią pracę urządzeniem. Kolejnym typem dyszy jest dysza wirowa. Pozwala ona na opryski i zraszanie. Mocne rozproszenie kropli środka do oprysków, pozwala na łatwe dotarcie do najmniejszej łodygi.