Do agregatu tynkarskiego / do gładzi

(22)
  • 184,50 zł 150,00 zł
   W magazynie
   • 147,60 zł 120,00 zł
    W magazynie
    • 110,70 zł 90,00 zł
     W magazynie
     • 110,70 zł 90,00 zł
      W magazynie
      • 110,70 zł 90,00 zł
       W magazynie
       • 110,70 zł 90,00 zł
        W magazynie
        • 110,70 zł 90,00 zł
         W magazynie
         • 147,60 zł 120,00 zł
          W magazynie
          • 233,00 zł 189,43 zł
           W magazynie

          Części do agregatu tynkarskiego / do gładzi

          W ofercie sklepu dostępne są akcesoria i części zamienne do agregatów tynkarskich Agrekom. Odpowiednio dobrane akcesoria takie jak np. dysze lub iglice do pistoletu, pozwalają na zwiększenie wydajności natrysku i szybszą pracę. 

           

          Akcesoria tynkarskie

          W naszej ofercie znaleźć można dodatkowe akcesoria do agregatów tynkarskich i pistoletów do gładzi.  Każdy agregat tynkarski wyposażony jest w elementy, które mogą ulec uszkodzeniu. W związku z tym warto mieć na wyposażeniu dodatkowe części do agregatu tynkarskiego.  W naszej ofercie, znajdują się np. iglice i dysze do pistoletów tynkarskich, węże do agregatu tynkarskiego, kompresory do agregatów tynkarskich, reduktory ciśnienia, manometry, a także lance tynkarskie.

           

          Wąż do agregatu tynkarskiego — jaki wybrać?

          Długość węży do agregatu tynkarskiego jest uzależniona od gęstości materiału i od ciśnienia, z jakim pracuje nasz agregat. Im gęstszy materiał wlejemy do zbiornika, tym krótsze mogą być przewody transportujące go do pistoletu lub lancy. W związku z tym zaleca się rozrzedzenie masy około 10% wody lub gruntu (tzw. unigrunt).
          Wybierając długość przewodów, musimy pamiętać również o maksymalnym ciśnieniu, z jakim materiał może być w nie wtłaczany. Przy agregatach pracujących na niskich ciśnieniach np. 4-6 BAR, długość przewodów będzie oscylować w granicy 10 metrów. Agregaty pracujące na ciśnieniu 8 BAR pozwalają na użycie przewodów o długości maksymalnej 20 metrów. Daje to możliwość podawania materiału na duże odległości. 

           

          Dysze do pistoletu tynkarskiego 

          W naszej ofercie znajduje duży wybór dysz do pistoletu tynkarskiego i pistoletu do gładzi. Różne rozmiary dysz pozwalają dopasować ich rozmiar do materiału, jaki nakładamy na ścianę, a także do struktury, jaką chcemy uzyskać. W naszej ofercie dodatkowo znajdują się dysze płaskie, które umożliwiają natrysk gładzi płaskim strumieniem. Takie rozwiązanie pozwala na precyzyjne pokrycie gładzią każdej powierzchni. 

          Przed zakupem warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane dysze. W związku z tym, że jest to element narażony na ścieranie, musimy pamiętać, że będzie on wymagał wymiany, kiedy się zużyje. Największą odporność na ścieranie mają dysze wykonane ze stali, a także dysze ceramiczne.